![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
До Служби порятунку «101» 13 серпня о 16:05 надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників по вилученню тіла людини з р. Уж в с. Народичі. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України у Житомирській області.«Як з’ясувалося, троє товаришів купалися у місцевій річці. Трохи згодом вони вирішили попірнати на глибині, на відстані близько 4 м. від берега. Для одного з них спроба виявилася невдалою – він потонув», – йдеться у повідомленні.
На місці події на надувному човні рятувальники дістались до орієнтовного місця занурення чоловіка, але дістати його з глибини не змогли. Один із відпочиваючих в масці пірнув та на глибині біля двох метрів виявив потопельника. За допомогою «кішки» фахівці ДСНС підняли тіло на поверхню та доставили його на берег. Загиблим виявився 53-річний мешканець сусіднього с. Лозниця.
Наразі остаточні обставини пригоди встановлюються фахівцями.
http://zhitomir.today/