![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
15 лютого, у селищі Народичі відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Ветерани афганської війни, учасники бойових дій, представники влади та громадськості урочистою ходою пройшли, до пам’ятного знака загиблим воїнам – інтернаціоналістам що у центральному парку селища. В заходах взяли участь голова Народицької райдержадміністрації Віктор Пащук, голова Народицької селищної ради Анатолій Леончук, голова районної спілки ветеранів афганської війни Василь Дмитренко.
У своїй промові Віктор Пащук зазначив: «Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.
У день виведення військ з Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь».
Голова райдержадміністрації побажав усім благополуччя і мирного чистого неба.
Голова районної спілки ветеранів афганської війни Василь Дмитренко подякував керівництву району та обєднаної громади за активну громадську діяльність та особистий внесок у справі соціального захисту ветеранів, учасників бойових дій.
Учасники мітингу вшанували полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.
http://nar-rda.gov.ua/