У рамках акції – «Книжкова навала»заклади освіти та культури Народицького району отримали комплекти літератури на історичну і військову тематику

Кожен українець має знати свою історію від найдавніших часів і до сьогодення. Бути свідомим та відповідальним її творцем зараз.

Народицький район-перший район виборчого округу Павла Дзюблика долучився до надзвичайної акції – «Книжкова навала», яку по усій території України проводить ГО «Інформаційний спротив» та його друг і колега – народний депутат України Дмитро Тимчук.
Хочу подякувати усім, хто має відношення до цього дійства, адже передавати україномовну науково-популярну історичну та військову літератури високої якості абсолютно безоплатно бібліотекам, музеям, навчальним закладам у регіонах України – це благородна і потрібна справа.
Попри можливості, які відкриваються перед дітьми та молоддю у XXI столітті, вони таки читають книги і ми маємо забезпечити їх змістовною літературою.
І, звісно ж, історична тематика найбільш підходяща, аби ті, кому будувати Україну вже завтра, аналізували її минуле та були активними творцями сьогодення.
Цього разу ми зустрілися з бібліотекарями та вчителями історії Народицького району. Ці люди є наставниками, адже навчають та виховують підростаюче покоління українців. Кожна бібліотека при загальноосвітній школі та бібліотечна установа отримали комплект книг для поповнення своїх фондів.

До комплекту входять:
• 10 т. серії «Історія без цензури» (Видавництво КСД, 2018 р.)
• книга «Війна и міф. Невідома Друга світова» (Видавництво КСД, 2018 р.)
• книга «Вторгнення в Україну: Хроніка російської агресії» (українською та російською мовами, Видавництво «БрайтБукс», 2018 р.).

Даний комплект літератури охоплює період від стародавньої історії України до обставин і механізму російської агресії в Криму і на Донбасі. Містить підкріплений фактами, науково обгрунтований український погляд на проблеми, які традиційно висвітлювалися / висвітлюються через призму радянських / російських шаблонів.

“Маю надію, що, притримуючись таких підходів у навчанні та вихованні дітей, нам вдасться побудувати свідому проукраїнську націю.”-каже Павло Дзюблик.

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
6 24 img_6080 100_1617
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031