![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
До участі у ньому запрошують дизайнерів, народних майстрів, непрофесійних моделей, та музикантів, які грають у стилі фолк та автентичної музики. Для цього до 15 липня потрібно передати до оргкомітету фестивалю пропозиції щодо своєї участі, а також представити свої роботи. Відбір моделей для показу вбрання та аксесуарів відбувається на основі кастингу згідно з попередньо заповненими анкетами.
Організатори заходу обіцяють цікаву програму, під час якої можна буде побувати на показі-дефіле моделей в етноодязі. Також посольства держав, які представлені в Україні, покажуть колекції свого національного вбрання. А під час ярмарку можна буде придбати роботи українських дизайнерів та народних майстрів. У програмі також запланована фото-сесія моделей у представленому вбранні. Кращі із фотографій увійдуть до спеціального альбому “Аристократична Україні”, повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.
Ті, хто бажають стати учасниками фестивалю, можуть це зробити, заповнивши онлайн-анкету, яку можна знайти на офіційному сайті замку “Радомисль”.
http://103fm.com.ua/