![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
25 квітня народний депутат України Павло Дзюблик працював у Радомишлі.Люди зверталися з різними питаннями-від особистих і до громадських.
Питання соціального захисту сім’ї зниклого безвісти учасника АТО, земельні спори учасників бойових дій, матеріальна допомога на лікування та інші. Серед громадських питань – екологічні та природоохоронні аспекти у діяльності Радомишльського пивзаводу.
Проблем вистачає. Працювали та спілкувалися конструктивно.