![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
26 та 27 січня у Радомишлі відбудеться Чемпіонат міста з настільного тенісу серед навчальних закладів міста.
Турнір триватиме два дні поспіль, 26 та 27 січня. Початок об 11:00. Місце проведення – малий спортивний зал Радомишльської гімназії.
До участі допускаються команди з трьох осіб, які зареєструвалися. Заявка на участь має бути завірена керівником навчального закладу та лікарем. Від одного навчального закладу не більше двох команд.
Основною метою проведення турніру є пропаганда здорового способу життя і залучення молодого покоління до занять спортом. А також популяризація та розвиток тенісу серед молоді.
Організатором турніру є Радомишльська міська рада.
http://www.radomyshl.com/