![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
З метою сприяння подальшому розвитку національної духовної культури, популяризації сучасної української естрадної пісні, пошуку нових аматорських колективів, молодих виконавців та авторів власних пісень, залучення молоді до активної участі в культурному житті Житомирщини 17 лютого 2018 року в смт. Романів відбувся обласний фестиваль – конкурс естрадної пісні «Кришталь мелодій» до Дня закоханих.
Талановиті артисти з різних куточків Житомирщини змагались того дня в різних номінаціях. Участь у фестивалі взяли біля 100 виконавців. На конкурс приїхала делегація з м. Молетаю Республіки Литва, у складі керівника відділу культури місцевої громади, педагога та двох конкурсанток. Солістка Радомишльського міського Будинку культури, вона ж і керівник народного жіночого вокального ансамблю «Джерело» Будинку культури Мар’яна Дацюк в номінації «солісти» стала лауреатом фестивалю – конкурсу завоювавши I-ше місце. Від організаторів, – управління культури та туризму Житомирської ОДА, Житомирського обласного центру народної творчості та сектору культури Романівської РДА наша землячка отримала диплом переможця, кубок та цінний подарунок (професійний мікрофон).
Вітаємо Мар’яну з черговою перемогою та бажаємо нових творчих успіхів!
http://www.radomyshl.com/