![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
Протягом минулої доби, 9 лютого, бійці ДСНС Житомирщини 12 разів залучилися для надання допомоги водіям у буксируванні транспортних засобів на автошлях області. Про це йдеться у повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Так, на автодорозі Радомишль-Малин поблизу с. Красносілка через негоду утворився 3-кілометровий затор. Рух транспортних засобів паралізовано з обох смуг. Шар снігу сягав близько 80 см, тому автомобілі повністю погрузли в ньому. У заторі опинилось близько 10 фур, 30 легковиків, шкільний автобус, а також рейсовий автобус сполученням Брусилів-Народичі в яких перебувало 50 осіб. За допомогою тросу рятувальники відбуксирували автомобілі та допомогли продовжити рух за напрямком.
http://zhitomir-online.com/