![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
29 серпня до Радомишильського відділення поліції звернулась місцева мешканка з заявою про безвісне зникнення її неповнолітнього сина. Про це повідомляє прес-служба Ювенальної превенції Житомирської області.«Як виявилось хлопець зник ще декілька днів тому, але мати відразу не повідомила про це поліцію. Поліцейські Радомишильського відділення поліції провели розшукові заходи і виявили, що неповнолітній знаходиться в одному з населених пунктів Київщини. Пізнього вечора хлопця привезли додому і передали під опіку матері. З родиною працює інспектор ювенальної превенції», – йдеться у повідомленні.
http://zhitomir.today/