![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Народні депутати України Павло Дюблик, Олена Масоріна та Віталій Корчик подарували святковий настрій вихованцям Потіївської школи – інтернату на Радомишльщині.
Захоплююча вистава Молодіжного лялькового театру Нікіти Перцева, солодощі для кожної дитини і спортивний інвентар для хокейної команди – викликали шквал позитивних емоцій у вихованців закладу.
Наближаються свята, коли всі діти повинні почуватися щасливими, а надто, коли це особливі діти! А вони дійсно особливі – за своєю щирістю, взаємопідтримкою, волею до життя. А ще вони дуже талановиті: у навчанні, спорті, мистецтві.