Реєструвати і переоформляти землю в Радомишлі стало дешевше і зручніше

Головним питанням для селян була і залишається земля,адже вона є головною годувальницею в нинішній складний час. Щоб її зареєструвати  чи переоформити  люди були змушені бігати по різних інстанціях.

Але віднедавна  відомості про всі земельні ділянки зібрані воєдино в електронному вигляді на публічній кадастровій карті, яка з нового року запрацювала у вільному доступі в онлайн режимі.

– Кожному, хто має доступ до Інтернету можна відкрити цю карту, знайти свою земельну ділянку, якщо вона у нього є і зареєстрована, або по кадастровому номеру, або за місцем розташування. Будь-який рух, коли сьогодні відбувається купівля-продаж земельних ділянок або їх передача, людина заздалегідь може перевірити, чи дійсно є така земельна ділянка, чи немає з ним певних проблемних питань з місцерозташуванням і з оформленням, – каже начальник управління державного земельного кадастру Микола Ковтуненко  Ковтуненко.

За його словами, головний результат зробленого – це публічність та наочність.

– Раніше землевласникові потрібно було три рази звертатися в територіальний орган, щоб отримати такий документ. Вартість послуг становила 255 грн. На сьогоднішній день, щоб зареєструвати земельну ділянку, вартість робіт коштує 65 грн. Ми реєструємо земельну ділянку, підтвердженням чого є виписка з Державного земельного кадастру. Це скоротилося і за часом, тому що раніше передбачалося що 2 місяці тільки документи могли оброблятися. На сьогоднішній день це все проходить значно швидше. Ми, в принципі, опрацьовуємо все це протягом одного дня, – повідомила начальник відділу державної реєстрації земель Людмила Чавалюк.

Кадастрова система працює,  реєстрація земельних ділянок і реєстрація прав не припинялася і не припиняється. Вона відбувається, причому, на більш якісному рівні.

Цією системою можуть користуватися не лише жителі Радомишля,а й всієї Житомирщини загалом.

zemlya2

За матеріалами сайту http://www.radomyshl.com/ 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
7 13 32
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031