![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Вихідні у Борщеві Радомишльського району пройшли у святковій атмосфері. Суботнього дня відзначили випускний найстарші учні місцевої школи-ювілярки, якій у 2017 виповнилося 110 років. Крім того, у селі була нагальна потреба-відновити роботу дитячого садка. Силами місцевих жителів на чолі з сільським головою Макаровим Петром Івановичем, районного керівництва вдалося відбудувати заклад, який урочисто відкрили в цей день.
Мав нагоду взяти участь у потрійному святі громади села Борщів Радомишльського району і народний депутат Павло Дзюблик.В свою чергу, на прохання сільського голови та жителів села, він включив до фінансування з держбюджету у 2017 році придбання меблів для Навчально-виховного комплексу при Борщівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Якраз напередодні урочистостей частина з них були доставлені до закладу.
Бажаємо випускникам школи знайти свій шлях у житті, щасливого майбутнього, а школі-іменинниці – довгих років функціонування, тим більш зараз, коли новенький дитсадок заповений. Так тримати!
Нехай все буде добре у дружньої громади села Борщів. Завдяки такій наполегливості та самоорганізації, яку маєте Ви, все вдасться!