![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
За дорученням народного депутата України Павла Дзюблика його помічник мав за честь відвідати чудовий захід, що відбувся в Будинку культури міста Радомишля з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства.Привітав – тих, хто незважаючи на труднощі зберігає високий рівень професіоналізму та робить все можливе для розвитку економіки нашої країни.
Також за клопотанням народного депутата України Павла Дзюблика нагородив Почесними відзнаками Міністерства аграрної політики та продовольства України найкращих керівників сільськогосподарських підприємств Радомишльського району.