![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
21 лютого уночі патрульні поліцейські зупинили на автодорозі Київ-Чоп вантажівку, водій якої допустив порушення Правил дорожнього руху. Аби уникнути відповідальності, 46-річний керманич намагався дати інспекторам 300 гривень.Подія сталася близько 1.00 на 86 км автодороги Київ-Чоп поряд із стаціонарним постом «Кочерів» у Радомишльському районі Житомирщини. Водій автомобіля «Ман» з цистерною був зупинений через правопорушення, передбачене ст. 132-1 «Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових т/з» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Під час оформлення відповідних матеріалів чоловік, який виявився жителем Київської області, намагався передати патрульним гроші.
За таких обставин на місце події була викликана слідчо-оперативна група Радомишльського відділення поліції. Усі дії водія відповідно задокументовані.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Тож тепер чоловікові, окрім адміністративного покарання за порушення Правил дорожнього руху, загрожує ще й кримінальна відповідальність від штрафу до обмеження або позбавлення волі на термін від 2 до 4 років.
http://www.1.zt.ua/