![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
10 квітня 2018 р. у Радомишльському РВК відбулись збори з нагоди першої відправки навесні 2018 року призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.На військову службу відправилися 5 юнаків, які навчатимуться військовій справі в навчальних центрах, після чого будуть направлені відповідно до військових спеціалізацій до частин.
З напутнім словом до майбутніх воїнів звернулася голова Радомишльської РДА Світлана Ковальчук:
«Наші земляки завжди гідно несуть священний обов’язок захисника Батьківщини, з честю виконують завдання збереження цілісності та недоторканості рубежів незалежної України. Служба у війську — це нелегке випробування, але переконана, що ви пройдете його з честю й гідністю”.
Військовий комісар – підполковник Чудовський Валентин Станіславович також побажав їм незламної волі у подоланні труднощів військового буття, із честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими та здоровими повернутися додому, а також зазначив, що строковики будуть служити виключно в пункті постійної дислокації військових частин і в зону АТО відправлятися не будуть. Військовий комісар дав юнакам цінні настанови на службу, розповів про їхні основні права та обов’язки.
http://radrda.gov.ua/