![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
На день відкритих дверей до Радомишльського районного центру зайнятості завітали учні шостого класу місцевої гімназії.
Ініціатором заходу стала мама учениці цього класу Олена Крилова, яка до того ж очолює батьківський комітет. Їй небайдуже, ким у майбутньому стануть діти.
Під час відвідин центру зайнятості школярами фахівці центру зайнятості доступно донесли до дітей інформацію про те, на які групи діляться професії. Учні в парах виконували завдання з опису робочого дня найулюбленіших професій. А наостанок переглянули ролики служби зайнятості з вибору професій. Тепер вони точно знають, яким предметам будуть приділяти найбільше уваги.