![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Ігор Гундіч від 29.03.2018 № 112 «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів області».Акція проходить з метою забезпечення утримання території населених пунктів району у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів в районі.
Радомишльська міська рада запрошує долучитися до акції всіх бажаючих мешканці багатоквартирних будинків, приватних обійсть; всі кому не байдужа краса нашого рідного міста та населених пунктів громади.
Довідкова інформація за телефоном: 097-835-12-68
http://radmr.gov.ua