![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Сьогодні у пришкільному таборі “Ромашка” (Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) відбувся захід «Білі лебеді на небесах», присвячений бійцям, які воюють, воювали і полягли на сході України, захищаючи нашу землю.
На ньому були присутні люди, що знають про страшні події не з чуток, не з новин по телебаченню. Вони ті, хто там на передовій рятує життя наших солдат, саме завдяки їм Україна ще втримує свої позиції. Це волонтер – Паламарчук Людмила Миколаївна та настоятель храму в смт Головино Володимир, який особисто як волонтер повезе у м. Маріуполь для хлопців на передову малюнки вихованців табору, часник та цибулю, яку зібрали учні школи.
На святі звучали у виконанні ромашат та вихователів патріотичні пісні про Україну. Захід завершився флеш-мобом “МИ ЗА МИР”.
На світлинах миті заходу.