![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Нашому землякові Максиму Рослику зібрали кошти на проведення операції. 23 вересня – завершився збір коштів, адже один німець перерахував гроші, яких у родини не вистачало. Про це повідомив на своїй сторінці уFacebook голова правління Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський.
Нагадую,що у маленького Максимка виявили двосторонню сенсоневральну глухоту, його родині потрібно було зібрати гроші для придбання імпланту.Завдяки небайдужим людям у хлопчика є шанс почути слово “мама”,і сказати “дякую” всім людям,які йому допомогли. Світ не без добрих людей.Попереду у Максима Рослика проведення операції, курс реабілітації і робота з викладачами.
Віримо,що все у Максима буде добре.Бажаємо йому швидкого одужання.