![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
22 серпня о 14:38 рятувальникам селища Черняхів надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир чотириповерхового житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС у Житомирській області.
«До служби порятунку зателефонували сусіди, які відчули запах диму у своїх помешканнях та повідомили про це рятувальників. По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця події з’ясувалося, що осередок займання знаходиться у трикімнатній квартирі на четвертому поверсі багатоповерхівки. Для проведення розвідки, всередині сильно задимленого помешкання, рятувальникам довелося застосувати апарати на стиснутому повітря. В одній з кімнат, на дивані, було виявлено 64-річного власника квартири, інваліда першої групи. Чоловік перебував у свідомості, але не міг самостійно покинути помешкання. Рятувальники взяли господаря під руки та вивели його на свіже повітря. Потерпілий лише трохи надихався диму, але від госпіталізації відмовився», – йдеться у повідомленні.
Вогонь встиг знищити лише диван та два матраци. Всі кімнати квартири залишилися неушкодженими.
Наразі фахівцями встановлюється причина виникнення вогню, а також суми завданих збитків та врятованих матеріальних цінностей.
Анатолій Мельниченко