![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Як повідомляє Житомирinfo, 13 жовтня, відбулася презентація першої в Житомирі кав’ярні-читальні, де відвідувачі мають змогу не лише насолодитися запашною кавою, а й почитати цікаву художню літературу, ознайомитися з новинами свіжої преси.
Ідея створення такого закладу в Житомирі належить директору ТОВ «Нива Експо» Андрію Руденькому та громадському діячу Валерію Прокопчуку. Вони висловили сподівання, що кав’ярня буде користуватися популярністю, перш за все, у студентів та молодих сімей і стане улюбленим місцем їх відпочинку. Цьому сприятиме й зручне розташування закладу в центрі міста, в приміщенні Житомирської обласної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича.
Розповідаючи про перспективи розвитку закладу, Валерій Прокопчук зауважив, що іміджева ідея створення затишної кав’ярні пов’язана з бажанням привити відвідувачам любов до літератури та стати культурним осередком міста, де будуть проходити творчі зустрічі з письменниками та художниками, презентації та виставки їхніх робіт. Найближчим часом книжкові полиці закладу заповняться цікавою літературою, в кав’ярню регулярно буде доставлятися свіжа преса. Також розглядається можливість вільного обміну книгами серед відвідувачів закладу. Крім того, найближчим часом в кав’ярні з’явиться безкоштовний доступ в інтернет через WI – FI.
На Житомирському телебаченні був про це сюжет. Руденький там розповідає, що в кафе будуть влаштовуватися зустрічі з письменниками. Це похвально.