![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Не так давно в Житомирі відбувся обласний фестиваль «Пісенний водограй». У ньому взяли участь 18 аматорських колективів професійно-технічних училищ Житомирщини. Учнівські ансамблі професійно – технічних училищ продемонстрували неабиякі таланти. Поряд із молоддю виступали й викладачі.
Автентичну пісню – кант «Ой зійди та зійди, місяченьку» в обробці поліського фольклориста Миколи Куща виконав гурт «Жіноча доля» Головинського вищого професійного училища нерудних технологій. Художній керівник колективу – Зінаїда Самолюк. Вже більше 25-ти років цей гурт співає про жіночу долю, даруючи людям насолоду від майстерності виконання народних пісень та творів місцевих авторів Черняхівщини.