![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
ЧРГО «Україна – це Ми» вже другий рік поспіль організовує святкування Водохреща на ставку в Черняхові.
На Йордана черняхівці зібралися на березі найбільшого ставу, щоб відзначити це завершальне свято циклу різдвяно-новорічних свят. Найсміливіші очистили душу й тіло в освячених водах. Щоб зігрітися, пригощалися юшкою з риби, яку готував власник кафе “Маяк” С.Кальдін. На ватрі порядку були козаки МГО «Козацтво запорозьке».
Купання на Водохреща – це щорічний християнський ритуал, що позначає очищення від гріхів. Але, крім ствердження віри, це ще й чудовий спосіб зміцнити імунітет, стати здоровішими й перемогти себе.