![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Бердичеві молодь відпочиває на повну. Слідом за нічним клубом «Амстердам» там гучною пінною вечіркою нещодавно відкрився новий танцпол «Колізей». Всі задоволені змінами і радіють, що мають змогу потанцювати під сучасну музику та приємно провести час з друзями під відкритим небом.
Щодо нашого містечка, то в Черняхові також з’являлася пропозиція зробити пінне «паті» в «Клітці». Це обговорювалося в соціальній мережі «Вконтакті», багато людей поставилися до цієї ідеї позитивно та були згодні заплатити більше за вхідний квиток, адже зараз літо, і хочеться різноманіття у відпочинку. Тож сподіваємося, що адміністрація «Клітки» все ж запросить нас на таку вечірку.
Черняхову не слабо просто оно никому кроме молодежи не нада…Все просто говорят да можна а выделить на ето деньги – нафиг нада….