Бідному голові Житомирської облради нема де жити – йому куплять квартиру за народні гроші

“Українська Правда” всій Україні розповіла, що на сесію Житомирської обласної ради, яка запланована на 22 березня, буде винесено питання про придбання квартири голові Житомирської облради Йосипу Запаловському.
Про це йдеться в документі під назвою “Перелік проблемних питань для розгляду при внесенні змін до обласного бюджету на 2012 рік”.
Питання про виділення коштів на придбання житла Запаловському зараз знаходиться на розгляді депутатських комісій.
Обласна рада просить виділити для цього 560 тисяч гривень (70 тисяч доларів) з облбюджету.
У свою чергу обладміністрація пропонує зменшити апетит до 490 тисяч гривень.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 4,75 з 5)
Завантаження...

8 коментарів to “Бідному голові Житомирської облради нема де жити – йому куплять квартиру за народні гроші”

 • VovaZiL'vova says:

  Це просто шок…..та як так можна, це ж пряме зловживання службовим становищем, ще й так нагло відкрито….Знає …, що йому нічого не буде; от ми й дочекались, терпіли-терпіли, а ці козли вже гарненько на плечі посідали, й ножкі звісили….а ми терпим, ніби так і треба..

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Він є бувшим членом “комуністичної партії СС-совєтьськова саюза”, полум*яним камасу мольцєм. З 1969-1990 працював на різних посадах обкому лкСму та кпСС.Не гоже нам забувати проте ,що де хто з “активних дєятєлєй” нашої РДА теж родом з кп СС. Ставши члєнами партіі рєгіонав лєніньській прінціп ” каждому по потрєбності сєбє по возможності” , як не дивно ретельно виконують.Тільки про людськи потреби подібні політичні комуноїди швидко забувають .А де хто,близько двох років тому назад присягався нам про ” УКРАЇНУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ”,про “ПОБУДОВУ НОВОЇ КРАЇНИ”, про”ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ”-,а це сьогодні вже давним давно минунуло,та й життя “покращується в нє которих товарищєй по партіі” .Поки люди продовжують перебувати під чарами регіоналоманії, де хто успішно будує свій “ОЛІГАРХІЧНИЙ КОМУНІЗМ”. правий був колись Микита Сергійович ,що комунізм це це забеспечення всіх квартирами за рахунок держави!

 • Черняхівець says:

  “”Питання про виділення коштів на придбання житла Запаловському зараз знаходиться на розгляді депутатських комісій.
  Обласна рада просить виділити для цього 560 тисяч гривень (70 тисяч доларів) з облбюджету.””

  Повний алес…

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Сменились принципы и вкусы
  Возникли новые барьеры
  Чем дольше правит Янукович
  Тем больше я люблю Бандеру

 • peterson says:

  Відстаєте від життя. Запаловський чемно відмовився від квартири. він … навіть не знав, що облдержадміністрація запропонувала зробити йому такий шикарний подарунок?!!!!

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  …Бо прочитав про себе в “Моїй Черняхівщині” і згадав ,що там теж є депутат обл ради – жартую . Чекає чогось більшого свої квартири “замутив ще при Горбочову”. Гадаю він там не для того щоб бути альтруїстом.

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Корупции – прийдёт конец несчастью.
  Бандитам приготовлена тюрьма!
  И на обломках олигарховластия
  Запишут наши с вами Имена…

 • zemlak says:

  Хотілося розказати Запаловському(до речі Юрію чи Йосипу???),є багато анекдотів кого апостол Петро пускає врай!Враження таке ,що вони повірили в те,що до влади прийшли на все життя!!!Схаменіться! Сходіть в церкву посповідайтесь!!!

Залишити коментар

Gallery
19 23 27
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930