![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Традиційно напередодні відкриття юнацьких олімпійських ігор проводиться обласний етап Всеукраїнської олімпійської естафети «Передай вогонь перемоги!» Це спортивно-масовий захід, який проходить по всій території області – в містах, селищах, дитячих оздоровчих таборах – і фінішує на стадіонах із запаленням вогню. Черняхівський район, відповідно до затвердженого маршруту, представляє північний регіон області.
14 серпня учні Селянщинського спортивного ліцею разом з педагогами у кількості 15 осіб, на велосипедах, стартували з Селянщини до Черняхова, а далі у супроводі працівників державної автомобільної інспекції продовжили рух до Житомира. Фініш естафети – на Соборній площі.
З вітальним словом до учасників велоестафети звернувся голова райдержадміністрації Павло Володимирович Дзюблик, який побажав успішного фінішу і зауважив, що учасники представляють не лише Селянщинський спортивний ліцей, а і весь район, тому почуття патріотизму, віра у краще майбутнє і фізичний дух – допоможуть вільно подолати нелегку дистанцію. Від районної громадської організації «Україна – це МИ» , головою якої є П.В.Дзюблик, була надана грошова допомога.