Влада Черняхівського району вже відзначила День Соборності і Свободи України. І, як завжди, мовчки

День Соборності України відзначається 22 січня. Цього року державне свято припадає на неділю. Влада, як правило, якщо свято припадає на вихідний день, офіційно відзначає його в п’ятницю.
Тож сьогодні, у п’ятницю, представники влади та установ і організацій Черняхова поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Зробили вони це (як завжди, коли це стосується свят, пов’язаних із державністю України) – мовчки. Щоправда, цю мовчанку порушив духовий оркестр працівників культури, який втяв марш. І це дозволило стороннім спостерігачам не сплутати, як зазвичай, процес святкового покладання владою квітів із похороном.
Але й так добре, бо, наприклад, мер Житомира Володимир Дебой і губернатор Сергій Рижук на аналогічні святкові заходи в Житомирі взагалі не прибули – вони відправили туди своїх заступників.
День Соборності – свято України, яке відзначається щорічно 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році.
Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
30 грудня 2011 указом Президента України Януковича День Свободи на офіційному рівні було скасовано, зате встановлено «День Соборності і Свободи України». 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 2,50 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Влада Черняхівського району вже відзначила День Соборності і Свободи України. І, як завжди, мовчки”

 • Черняхівець says:

  Дивлячись на ці обличчя, думаєш: ” Вони хоча б знають, що це за свято і в честь чого?”…

 • Хмельницький says:

  Як День Соборності відзначити, то – мовчки, а як ярмарку, то – “Ей, налівай, посідім в палатках”.

 • оригинал says:

  це все для олівця

 • peterson says:

  Для якого олівця? Ви ще не зрозуміли, що історичні знання нашої влади обмежуються історією Великої Вітчизняної війни, про яку так впевнено говорять очільники – ще зі школи знають. І це добре. А про Голодомор, Чорнобиль та Соборність – просто не знають що говорити. Сюди ж фонтани і зупинки не приліпиш!!!

 • Українець says:

  З владою нашого району все зрозуміло, бо вона як і інші вищі державні посадовці нашої держави давно деградували та асимілювали з колишньої радянської моделі бюрократії в сучасне українське бидло! Настають часи подібні до Розрухи, які почалися після смерті Б.Хмельницького: народ зпоюють горілкою, молодняк губиться серед тенденцій тупості та дебілізму, національні цінності майже забуті. І в цих умовах потрібно, щоб саме НОВІ українці творили своє майбутнє, в тому числі і святкували День Соборності, без участі держ. влади, коли вона така байдужа до культури та історії свого народу. Ми повинні самі зорганізуватися.

Залишити коментар

Gallery
6 10 23 27
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930