Владу регіоналів на Черняхівщині зняли ще до зняття пам’ятника Леніну (оновлено відео)

Це відбулося 24 лютого на позачерговій сесії Черняхівської райради, ініційованій депутатською групою «Народна рада» при повному залі депутатів, районного активу та народних активістів, які зайняли задні ряди.
Під крики «Ганьба!» президія посіла свої місця. Причому голова райдержадміністрації Сергій Поліщук радісно усміхався. На недоречність посмішки народ голосно вказав йому із задніх рядів.
Під черняхівським «білим домом» стояли жителі Черняхівщини, сигналив місцевий автомайдан.
Пам’ять Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.
Голова райради Наталія Рибак заявила, що складає повноваження голови районної ради у зв’язку з політичною ситуацією, але продовжує залишатися депутатом. Наголосила, що зробила для району багато корисного.
Дружними криками народ із задніх рядів вітав складання власних повноважень очільником району Сергієм Поліщуком і пересадив його з президії до залу між простих смертних, примусивши екс-голову відповідати на питання про те, навіщо він скеровував людей на антимайдани і за які кошти це робив. Сергій Поліщук стверджував, що нікого на анти майдани не посилав. Ні в чому не покаявся.
Активісти не заспокоїлися доти, доки заступники голови райдержадміністрації не почали показувати свої заяви про звільнення з роботи. Особливого каяття з їхнього боку у причетності до чорної справи Януковича і його банди помічено не було.
Фракція Партії регіонів у Черняхівській райраді, розпустилася, і всі її колишні депутати вийшли із зазначеної партії.
Новим головою Черняхівської районної ради депутати одноголосно обрали Володимира Троценка (ВО «Батьківщина»), заступником – Олександра Гибала («Фронт змін») – 31 голос із 45-и.
У перерві сесії депутати спілкувалися з народом під стінами адміністрації, у результаті чого прийняли спільне звернення до жителів, сільських і селищних голів Черняхівського району, до Верховної Ради України, УМВС України в Житомирській області, Служби безпеки України в Житомирській області та прокуратури області, про яке дізнаєтеся в наступному матеріалі.

Still0226_00000

СЕРГІЙ ПОЛІЩУК УСМІХАЄТЬСЯ ПІД КРИКИ “ГАНЬБА!” І “БАНДУ ГЕТЬ!”

Still0226_00001

НАРОД ДОПИТУЄТЬСЯ, ДЕ РЕГІОНАЛИ БРАЛИ ГРОШІ, ЩОБ ВОЗИТИ БЮДЖЕТНИКІВ НА АНТИМАЙДАНИ.

Still0226_00006

ТА НУ ВАС…

Still0226_00008

І БОЖА КАРА НА НИХ ТЕЖ ЧЕКАЄ!

Still0226_00009

ЗА ВСЕ ВІДПОВІСТЕ ПЕРЕД ЗАКОНОМ І НАРОДОМ!

Still0226_00010

Still0226_00014

А МИ НІЧОГО ПОГАНОГО НЕ РОБИЛИ…

Still0226_00005

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (6 голосів, середнє: 4,17 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Владу регіоналів на Черняхівщині зняли ще до зняття пам’ятника Леніну (оновлено відео)”

  • Юрій Малашевич says:

    СЛАВА УКРАЇНІ! Що насправді сталось на верхньому щаблі районної влади?! Я можу поділитись як своєю суб*єктивною, можливо для когось дуже радикальною думкою, а можу вийти з загальних об*єктивних позицій. Перш завсе хочу звернути вашу увагу на таке: РЕВОЛЮЦІЯ ПРО ЯКУ ТАК ДОВГО МИ ГОВОРИЛИ І ПИСАЛИ НАРЕШТІ ЗДІЙСНИЛАСЬ! Питання, чи відповідає це дійсності!? О тут стоп. Що таке революція, революція це докорінна та незворотня зміна існуючого суспільно-економічного і політичного ладу від менш прогресивного на більш прогресивний, як зазначив К.Маркс в своїй “Критиці гегелівської філософії права”: Новий прогресивний державний устрій встановлюється виключно з задопомогою насильницької соціальної революції… В а пріорі ми з вами маємо Велику Європейську Демократичну революцію в Україні, в апостеріорі ми маємо банальну зміну влади, шось з тієї опери коли революцію придумують прагматики , роблять романтики , а використовують негідники, на жаль. Що потрібно робити щоб Революція стала Революцією. 1. Має бути чітка система координат, тобто ясна і зрозуміла далекосяжна ідея національного і соціального курсу розвитку ( Дух революції). 2. Має бути лідер який в своєму єстві втілював би всю безмежність та правдивість революційної ідеї і чаяня більшості українців( Мозок революції). 3. Має бути встановлена короткочасна революційна диктатура( Дія революції).4. Революція має бути загальнонаціональною справою. Щодо тактичних заходів це жорстка шкала прогресивного оподаткування як святая святих та залізобетонний договір з країнами великої вісімки про визнання революції. Але резюмуючи все підкреслю саме головне ПОТРІБНА ЧІТКА ВПЕВНЕНІСТЬ ШО РЕВОЛЮЦІЮ ПІДТРИМУЄ БОГ І ДАЄ ДЛЯ ЦЬОГО СВОЮ БЛАГОДАТЬ І БЛАГОСЛОВІННЯ.

  • нб says:

    Прошу адміністраторів сайту видалити дану новину, або зробити коректні підписи під фотографіями!

Залишити коментар

Gallery
24 27 p1000148 dsc_0867
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031