![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Радник міністра агропромислового комплексу і продовольства, депутат обласної ради від Партії регіонів Володимира Пехов дуже часто тепер буває на Черняхівщині. Тож не дивно, що він став почесним гостем на святковому ярмарку, що відбувся в Черняхові в суботу.
Саме на цьому заході в ході поки що неофіційної передвиборної кампанії Володимир Пехов відкрив у собі прихований талант оратора з поетичною душею. Раніше депутат не відзначався яскравими виступами: говорив невиразно й не по суті. А от у Черняхові потаємна ніжність із глибоких сердечних глибин незвиклого до лірики воїна-менеджера піднялася на поверхню, у результаті чого він сказав: «Для мене це подвійне свято, тому що я у цьому році на вашій землі збираю свій перший врожай. Хочу вам сказати: земля – це як жінка: вона родить тільки тому, хто її кохає. А врожай у мене дуже гарний, тому ваша черняхівська земля мене кохає”.
Іноді жінка родить і від того, хто її гвалтує.