![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
З нагоди відзначення Дня родини 8 липня в районній бібліотеці відбулося свято родини «Родина – мій оберіг». Мета свята – популяризація сімейних цінностей, укріплення родинних стосунків, розвитку сімейних традицій.
Розпочалося свято із ознайомлення з книжковою виставкою під відкритим небом, де всі бажаючі мали змогу вибрати книги для своєї родини: вишивка, в’язання, макраме, випічка, квіти та уроки здоров’я. Інша книжкова виставка знайомила з найкращими новинками для дітей.
Працівники центральної районної бібліотеки організували флешмоб на тему «Мої побажання родинам». На великому плакаті жителі Черняхівщини, що їхали чи йшли поблизу бібліотеки, а також всі присутні на святі писали побажання родинам, зичили добра, миру, щастя і любові всім батькам України.
На свято запросили найменшеньких громадян – вихованців дитячих садочків. Для них бібліотекарі проводили цікаві ігри, розваги, малюнок на асфальті «Мій дім», а ще малеча гралась, співала, танцювала, просто відпочивала на ковдрах в тіні дерев. На згадку про себе малята залишили контури своїх долонь, намальовані маленькими рученятами.
В завершення святкового дійства волонтери – бібліотечний актив бібліотеки для дітей – листівками привітали зі святом родини представників райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, центру зайнятості, відділу культури.
Організатором, виконавцем та ідейним наставником виступив колектив центральної районної бібліотеки на чолі з директором Чорноморець Раїсою Анатоліївною.