![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Як зрозуміти трьохрічній малечі, що це таке і для чого воно тут стоїть? Якщо відверто, – намагалися це з`ясувати у однієї із маленьких шанувальниць каруселей. Не отримавши конкретної відповіді (якої годі чекати й від дорослого в такій ситуації) стало жаль не тільки дитину, а й самої «скульптури», на яку, чесно кажучи, моторошно, дивитися.
А «прикрашає» вона наш центральний ігровий майданчик не один місяць, а може вже й більше року. Виникає запитання, – в чиїй компетенції «реанімувати» ведмедика. Бо хоча й відомий дитячий віршик говорить, – попри те, що відірвали Мишці лапу – «…все равно его не брошу – потому, что он хороший», давайте, все ж таки, вчити наших дітей бути гуманними, а не споглядати ведмедика без голови вже протягом тривалого часу. Коли ж з`явиться той добрий Лікар Айболить і полікує тваринку? На радість усій містечковій дітворі.
Треба, замовити нову голову для медведика гуртківцям станції юних техніків з деревообробного гуртка. А якщо гуртка вже немає, то хай голову зроблять штабісти Партії регіонів, які орендують собі штабне приміщення за копійки на станції юних техніків.