![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Серед призерів:
Демчук Анна, учениця 11 класу, І місцем в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за програмою МАН у секції “Зоологія та ботаніка” та її педагогічного керівника Білоус О.В
Малявська Аделіау, учениця 9 класу, ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за програмою МАН у секції “Світова література” та її педагогічного керівника Столярчук Т.П.