Хмаринка тегів

Вітаємо юнаків і дівчат Черняхівщини зі вступом до вищих навчальних закладів

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів закінчилася. Підбито підсумки. Цьогорічні випускники, подаючи документи одразу в кілька вишів, вже знають, куди вступили, і можуть обрати для себе найкращий варіант. Черняхівська гімназія завжди славилася успіхами своїх учнів, наприклад, їхніми перемогами в предметних олімпіадах, тому не сумніваюсь, що на зовнішньому незалежному оцінюванні колишні одинадцятикласники показали гарні результати. Відомо, що багато з них вступили до престижних вишів у Києві. Так ми пишаємось Юрком Хробустом, який тепер буде навчатися у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого на диктора та телеведучого. Черняхів уже знає Юрія як талановитого ведучого районних заходів, що відбуваються в будинку культури. Сподіваємося, він перевершить і Костянтина Головчанського , і Юрія Кота, що працюють на Житомирському і центральному телебаченні . Богдана Оханська, яку ми впевнено можемо назвати зіркою інтелекту та мистецьких здібностей, вступила до Київського Національного університету імені Тараса Шевченка на факультет журналістики. Анастасія Кірічек, відома гарними знаннями англійської мови, навчатиметься у Київському національному університеті культури і мистецтв. Ще до престижних вузів Києва вступили такі здібні, розумні, активні учні, як-от: Катерина Бугайчук ( Київський національний університет імені Вадима Гетьмана), Ірина Огірчук (Національний авіаційний університет) , Юлія Пахмуха ( Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Катерина Гриневич (Київський національний університет імені Вадима Гетьмана). Багато абітурієнтів вступили не тільки до київських , а й до житомирських та інших престижних вишів. Тож якщо знаєте, хто з черняхівців і жителів району ще куди вступив, – пишіть у коментарі, порадіємо разом за наших земляків.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

9 коментарів to “Вітаємо юнаків і дівчат Черняхівщини зі вступом до вищих навчальних закладів”

 • Михась says:

  Шевцова Таня вступила в Тернопільський медичний інститут. Вітаємо її!

 • Анастасія says:

  Національний університет “Острозька академія”. Факультет міжнародних відносин

 • vsydevky says:

  А Михайло Федько вступив у Житомрський університет – на тренера. Вітаємо і любимо!

 • Маша says:

  Трохимчук Олександр вступив у Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова. Чоботи ноги не натерли?

 • Наталія says:

  Бажаю випускникам успішного навчання. Щоб викладачі на іспитах не завалювали і не позбавляли стипендії. Щоб у батьків вистачало коштів на “подарунки” тим самим вмкладачам,і на кишинькові витрати для дітей. А вони тепер ой як зростуть! Але, найголовніше, щоб ви любили свою майбутню професію і успішно працевлаштувалися!

 • Ваня says:

  Головинське ВПТУ – спеціальність -Каменяр “Довбайте цю скалу, нехай ні жар, ні холод не спинить вас, бо вам призначено оцю скалу разбить”…

  • замощан says:

   В тебе Ваня після закінчення навчання буде робота, а буде робота – буде і лове…!

 • Приєднуюсь до усіх побажань успішного навчання і вдалого працевлаштування усім випускникам! І особливо колегам: Юрку Хробусту та Богданці Оханській. Ви обрали нелегку професію, проте дуже захопливу і цікаву!

 • Богдана Оханська says:

  Дякую за привітання. Дуже приємно!

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031