![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
В день християнського свята Віри, Надії, Любові відзначається День усиновлення. З цим святом Черняхівський РЦ СССДМ привітав прийомні сім”ї та дитячий будинок сімейного типу Черняхівського району. З великою любов”ю прийомні батьки та батьки – вихователі зігрівають дітей у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє. Вітаємо їх з Днем усиновлення! Бажаємо, здоров”я, щастя, віри, надії, любові! Ми віримо, що посаджені вами зерна добра й любові в дитячих душах обов”язково проростуть пишним цвітом!