![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Турнір триває близько місяця. І наші хлопці вже змогли продемонструвати дуже насичену гру. Сьогодні футболісти Черняхівської ДЮСШ протистояли своїм суперникам із Житомирської ДЮСШ «Поліся»(третя команда). Гра закінчилася з рахунком 1-4 на користь черняхівців. Наші юнаки гарно зіграли, а тому тримаються на другому місці. Голи забили Богдан Лук’ян, Леонід Грусевич (два) та Дмитро Остапчук.
Попри тяжкі часи футболісти Черняхова продовжують тішити вболівальників на обласних турнірах.
Директор Черняхівської ДЮСШ – Генадій Гриневич, тренер-Ігор Федорчук, капітан команди – Богдан Лук’ян.