![3 3](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
На минулому тижні відбувся турнір на честь відкриття клубу “Любителів шашок”. В ньому прийняли учась люди різного віку та професій. Ініціаторами виступили районний будинок культури та райвідділ культури та туризму. В спортивному турнірі прийняли участь команди від будинку культури, редакції газети “Нове життя”, районної ради, райвідділу культури та туризму, а також школярі .Кожному гравцеві відводилось по 5 хвилин в партії. Тому незайвими були увага та зібраність, а також кмітливість. Переможцями в спортивному турнірі новоствореного клубу “Любителів шашок” стали: серед дорослих – Олег Бутрик та серед школярів – Дзюблик Захар, учень 1-го класу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів . Організатори турніру висловили подяку представникам від команд. Членом новоствореного клубу може стати кожен, тому не зволікайте приходьте і отримуйте задоволення від гри.
а де фотки?