![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Другою частиною зустрічі став неформальний діалог з метою визначення нагальних проблем в роботі закладу. Мова йшла про будівництво нового приміщення для школи, покращення матеріально-технічної бази. Варто зазначити, що П.В.Дзюблик, як депутат обласної ради, неодноразова допомагав Черняхівській дитячо-юнацькій спортивній школі.
З нагоди професійного свята голова райдержадміністрації побажав присутнім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, натхнення у подальшій праці в ім’я спортивної слави Черняхівщини.