![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
В Житомирі, в обласній науковій бібліотеці ім. О.Ольжича відбудеться презентація нового видання – книги кандидата історичних наук, члена ОУН Геннадія Махоріна «Наші Герої». Захід відбудеться в середу о 16-й годині в актовому залі бібліотеки (Новий Бульвар,4).
Видання, яке представить автор, є унікальним, адже в ньому розповідається про борців за національне визволення України, уродженців Житомирщини, як ХХ-го століття так і в новітні часи – державників УНР, членів ОУН, вояків УПА, дисидентів, учасників Майдану, героїв Небесної Сотні та воїнів, які боронять Україну в російсько-українській війні 2014 р.
Про Миколу Сціборського, Олега Штуль-Ждановича, Сергія Бабича, Якова Зайка, Вадима Заброцького та багатьох інших згадується в книзі, яка видрукувана за пожертви громади.
Відвідувачі зможуть придбати книгу з дарчим написом автора. Запрошуються всі охочі.
Прес-служба Житомирського обласного проводу ОУН