Голова районної федерації футболу М.В. Мартиненко проміняв свої честь та гідність на «коржики»

Я, Сергій Жук, разом із однодумцями, у 2010 році створив  футбольний клуб «Zhuk SV”. У перший рік своїх виступів клуб зайняв перше місце у відкритій першості Черняхова з міні-футболу, в якому брали участь 16 команд району. І в 2011 та в 2012 вони теж стали чемпіонами (три роки поспіль).

2011 року з ініціативи голови Черняхівської райдержадміністрації С.П  Поліщука  у районі були відроджені славні традиції великого футболу. Головою районної федерації футболу було обрано першого заступника голови райдержадміністрації Мартиненка М.В.

Перший рік проведення чемпіонату показав, що федерація не здатна чесно та прозоро проводити чемпіонат, адже було дискваліфіковано одну з найсильніших команд району – ФК «Головино» (усе заради однієї команди з Черняхова).

У 2012 році нічого не змінилося.

На початку проведення чемпіонату Федерація запевняла, що перший рік були «промахи», але вони виправляться.

Інтригою чемпіонату було те, хто ж стане чемпіоном у «найфутбольніший» рік України – 2012. Найбільші шанси мали три команди району: «Штурм»  (Клітище – Ксаверівка), ФК «Zhuk SV”(Черняхів)  та ФК «Руден» (Черняхів) .Але федерації футболу в особі Мартиненка треба було, щоб виграли руденівці.

Все було так. Після першого кола дискваліфікували команду «Штурм» (за начебто якісь дрібні порушення). А 17 серпня 2012 року відбулася принципова гра між командами ФК «Zhuk SV”  і ФК «Руден». Ця гра визначала долю першого місця. Перед початком гри обидві сторони заявили, що претензій до команд суперників із приводу гравців не мають. Гра вийшла цікавою. Команда  ФК «Zhuk SV”  переграла команду ФК «Руден» із рахунком  2:1. Як зазначив голова Черняхівської райдержадміністрації Поліщук С.П., який був присутній на матчі, «Це була найцікавіша гра сезону». За його словами, все було чесно та в рамках правил.

Але тренер  команди ФК «Руден» Г.М. Гриневич  заявив про начебто незаявлених  гравців у команді суперника, унаслідок чого президент футбольного клубу «Руден» А.О. Руденький написав протест на результат матчу. Хоча напередодні гри я подав дозаявку команди, яку мені підписав сам М.В. Мартиненко, тим самим надавши дозвіл дозаявленим гравцям брати участь у цьому матчі. Чому ж тренер команди ФК «Руден» таке заявив? Напевне, тому, щоб знайти собі хоч якесь виправдання за поразку команди, яку він тренував і за яку отримував грошові винагороди за кожну гру, як і всі гравці команди. А тут програли команді, де жоден футболіст не отримує й гривні, та й у якої немає тренера.

Гравці ж нашої команди, почувши про протест, заявили, що не виступатимуть за збірну району (саме вони складали більшість збірної). Проте федерація запевнила, що все буде добре. Але після закінчення обласного чемпіонату, де ФК «Черняхів» зайняв призове третє місце, голова районної федерації футболу М.В.Мартиненко  зібрав начебто засідання федерації для розгляду протесту А.О.Руденького. Хоча, згідно з регламентом, протест приймається та розглядається протягом доби. До складу федерації входить 20 чоловік. Було ж зібрано лише четверо: Мартиненка М.В., Василикова В.В., Опанасюка В.В. і Федосєєву-Левандовську, яка взагалі не входить до федерації і не має права голосу. Згідно з протоколом засідання федерації, який мені надали після засідання, за технічну поразку нашої команди проголосувало 5 чоловік із чотирьох присутніх на засіданні. А інші 17 членів федерації? Не були поставлені до відома?

Тепер я розпускаю свою команду. Дуже шкода: за два роки було знищено три найсильніші команди району. І все заради того, щоб на наступний рік більше не було достойних суперників для команди, в якій зацікавлений сам голова районної федерації футболу. Команда, яка на полі програла, все одно стала чемпіоном на папері, бо назва її дуже відома. І чи буде доцільним проводити чемпіонат, що не матиме інтриги?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження...

8 коментарів to “Голова районної федерації футболу М.В. Мартиненко проміняв свої честь та гідність на «коржики»”

 • peterson says:

  І в футболі правди немає. Де її тоді шукати? Молодець, Сергій, що не побоявся відкрито правду сказати.

 • Собко В. says:

  Сергій необережний – зацькують. Це улюблене заняття районного начальства

 • zemlak says:

  Голова федерації Мартиненко проміняв свою честь на оковиту!Це у нього гарно виходить!

 • Nemo says:

  А як на це все дивиця Руденький? Він начеб то нормальна людина. Нашо йому таке перше місце?

 • peterson says:

  Я б на місці Руденького відмовився від такої перемоги, нічого позитивного вона не дала. А черняхівський футбол втратить гарну команду. Шкода.

 • Анонім says:

  Я, навіть, і не чув про таку команду як “Zhuk SV”. І хто взагалі цей Жук?

 • ГЕОРГ - РЮРИК ЧИВЕШАЛАМ says:

  Сергію ,не знаєте що робити! Купуєте три мішка овсяного печива і популярно ,публічно та велелюдно через пошту посилками відправляєте кожному помішку : двом”офіциально” в білий дім , а третій самі догадаєтесь кому , і так шоб вусі кориспонденти та журналісти з*їхались похрумать . А недоїдки відправите в редакцію “Нового життя” шоб реально описали подію.

 • ГЕОРГ - РЮРИК ЧИВЕШАЛАМ says:

  Зробите Новорічний подарунок.

Залишити коментар

Gallery
7 dsc09628-4 100_1565 img_1073
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930