![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Про це розповідає головинський селищний голова Людмила Заворотнюк у невеликому фільмі про нашого земляка, який героїчно загинув на війні з російськими агресорами та їхніми найманцями – сепаратистами. Цей ролик є одним із перших у новому проекті телеканалу «Житомир», а створив його відомий житомирський журналіст, наш земляк із села Троковичі Віталій Мельниченко. Оператор – Ігор Кучин.
Невдовзі вийдуть на екрани розповіді і про Олександра Голяченка, Романа Власюка та Артура Пушанка – героїв – земляків, які віддали за нас свої життя.
(Посилання для перегляду відеоролика:https://www.youtube.com/watch?v=3CHfAKht6VM)