Депутат районної ради – проти народного депутата України

Депутат Черняхівської районної ради, лікар Михайло Марчук на сторінках газети «Нове життя» опублікував свій відгук на інтерв’ю з народним депутатом України Віталієм Журавським, розміщене в давнішому числі районної газети, а також надіслав цей самий відгук на сайт «Моя Черняхівщина». Подаємо його без змін.
А для тих, хто не читав самого інтерв’ю з народним депутатом, розміщуємо його нижче, під відгуком.

Відгук читача на «самоінтерв’ю» народного депутата України Віталія Журавського («Нове Життя» 27.06.2014р.ст.3)

ЗАПАХЛО ВИБОРАМИ
Коли народ вигнав із влади межигірського кнура, його права рука – нардеп Єфремов – «віщав» із трибуни Верховної Ради: «Во всьом віноват Януковіч і єво бліжайшеє акруженіє» (ніби голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Єфремов перебував у «віддаленому оточенні» Януковича!). Це зветься зробити гарну міну при поганій грі. А тепер так само нардеп Журавський за принципом «І от я запевняю вас, клянусь биттям у груди» розказує, як він «вийшов із Партії регіонів» (не уточнюючи, коли саме: певно, після 21 лютого 2012 року, коли Янукович самоусунувся від виконання обов’язків Президента України і Верховна Рада встановила цей факт?) А чого не розказує, як пропихав злочинний закон про мови? Більше того: стверджує, що не брав участі в «копитному голосуванні» 16 січня. Таж усі ми пам’ятаємо, як тодішній голова лічильної комісії, порахувавши за три секунди 249 голосів, пояснив, як він це визначив: мовляв, у залі було 249 прихильників Партії регіонів, і жоден не заявив, що голосував «проти». Отже, всі – «за». І нардеп Журавський н е с п р о с т у в а в тоді цих слів свого «партайгеноссе»!
Аж 27 червня він згадав, що «однозначно ні». Більшого лицемірства годі уявити!
Або ще один епізод, до якого регіонали приліпили Журавського. За гроші обласного бюджету «Облавтодор» відсипав 2 кілометри дороги «Вільські дачі – Вільськ». На відкритя дороги у жовтні 2012 року керівники-регіонали чомусь привезли кандидата в народні депутати Віталія Журавського, котрий до цієї відсипки ніякого стосунку не мав (але до виборів у Верховну Раду залишалося півмісяця). І там, на мітингу, кандидат у нардепи клятвено запевняв, що наступного року він заасфальтує цей відрізок дороги. Звичайно ж, збрехав. А тепер ще говорить про «чисту совість». Бо знову виборами запахло!
Михайло Марчук, лікар, юрист, депутат Черняхівської районної ради
P.S. Інтерв’ю з нардепом Журавським на сторінках «Нового життя» (до речі, розміщене на правах реклами) нібито брала в нардепа якась Марія Міщенко. Це не працівник газети «Нове життя», тобто районна газета ніякого інтерв’ю в нардепа Журавського не брала. Перед нами – нахабний самопіар: народний депутат відповідає на питання, які сам собі задав.
Жанр самоінтерв’ю не новий: 105 років тому його застосував нікому не відомий письменник Іван Олексійович Бунін (аби підігріти інтерес до своєї тоді ще доволі скромної персони), у майбутньому, через 25 років – нобелівський лауреат.
Але ж Нобелівську премію присуджують за талант, а зовсім не за брехню й безсовісність.

ІНТЕРВ’Ю З ВІТАЛІЄМ ЖУРАВСЬКИМ, РОЗМІЩЕНЕ НА СТОРІНКАХ «НОВОГО ЖИТТЯ»
Віталій Журавський: Маю чисту совість і можу подивитися в очі кожному,
хто свого часу довірив мені свій голос

Відомий український вчений і політик Віталій Журавський в інтерв’ю нашій газеті розповів, чому залишив Партію регіонів, чим опікується зараз як законодавець і благодійник.
– Усе ж таки, чому Ви вийшли з Партії регіонів?
– Я залишив «регіоналів», коли стало зрозуміло, що курс держави змінено і керівництво держави не бажає торувати шлях до Європи. Як християнин я не приймаю насильство, порушення прав і свобод людини. Тому, коли в кінці минулого року влада розігнала протестуючих студентів, я публічно виступив проти цього і одним із перших залишив Партію регіонів, оскільки їхні методи не мають нічого спільного із тими принципами і завданнями, які я обстоюю в житті.
– Чи брали Ви участь у голосуванні так званих диктаторських законів від 16 січня?
– Однозначно ні, адже ці закони, проголосовані всупереч здоровому глузду та регламенту, – це злочин проти українців. Вони протягувалися у той час, коли трон Януковича тремтів від народної люті. Їх прийняття – це ляпас кожному українцю, який хоче бачити Україну сильною і демократичною державою.
– Після виходу із ПР Ви увійшли до складу депутатської групи «Економічний розвиток», чому саме цей вибір?
– До Верховної Ради я прийшов працювати над законами, допомагати своєму округу, підтримувати людей, які делегували мене у найвищий законодавчий орган країни. У новоствореній депутатській групі «Економічний розвиток» я побачив ту платформу, в рамках якої я зміг би продовжувати виконувати свої депутатські функції. У першу чергу, над економічними законами, над створенням нових робочих місць, над розвитком нашої держави. До речі, всі члени нашої депутатської групи персонально увійшли до коаліції у складі «Батьківщини», «Удару», «Свободи», «Суверенної європейської України».
– У Верховній Раді нинішнього скликання Ви – один з найбільш активних депутатів, до того ж обіймаєте посаду секретаря в одному з провідних комітетів парламенту – законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Що конкретно встигли зробити за час своєї роботи?
– Уся моя законотворча робота спрямована на захист прав і свобод громадянина. А якщо говорити конкретно, то мною подано 67 законопроектів, більше 160 разів я виступав у сесійній залі. За моєю участю в комітеті розглянуто і прийнято цілу низку законопроектів, які стали законами. Це – щодо протидії корупції; недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань; щодо повної реабілітації політичних в’язнів; щодо відповідальності за злочини проти основ національної безпеки; щодо забезпечення експлуатації сільськогосподарської техніки тощо.
– Я знаю, що Ви також активно займаєтеся благодійною діяльністю, а також допомагаєте військовослужбовцям, які постраждали внаслідок бойових дій на сході…
– Це правда. Минулого тижня разом зі своїми колегами я передав Головному військовому клінічному госпіталю Міноборони медичне обладнання для лікування поранених військовослужбовців під час антитерористичної операції. Медики отримали сучасний апарат для лікування ран за допомогою від’ємного тиску. Його ми придбали власним коштом. А за тиждень до цього – передали шоломи і 145 бронежилетів четвертого класу захисту десантній роті Сухопутних військ України, яка бере участь в антитерористичній операції.
– За принципову позицію по захисту національних інтересів України щодо Вас застосовані санкції Російської Федерації. Вам заборонено в’їзд в Росію і, зокрема, в Крим. Як Ви до цього ставитесь?
– Спокійно.
– Депутатів VII скликання часто звинувачують у масових прогулах пленарних засідань, у порушеннях регламенту, кнопкодавстві…
– Така проблема, дійсно, існує. Проте я буду говорити конкретно за себе: жодного засідання без поважної причини я не пропустив, а до категорії поважних причин я відношу винятково хворобу. Бо дивно виходить, коли, наприклад, працівника заводу чи будь-якого підприємства за прогул карають доганами і звільненнями, а народним депутатам це «сходить з рук». Так само ніхто мене не може звинуватити у кнопкодавстві.
– А як часто Ви зустрічаєтеся із виборцями?
– Календарним планом на роботу з виборцями передбачено лише три-п’ять днів на місяць. Але мій округ за територією – один із найбільших в Україні (близько 500 сіл). Особисто мені такої кількості днів не вистачає. Тому щотижня я використовую суботу, а часто й неділю для додаткової роботи з виборцями. На спідометрі автомобіля, який я використовую під час поїздки в округ, – 140 тисяч кілометрів пробігу. І це за період із жовтня 2012 року.
– Минулого тижня в окрузі з’явилися Ваші білборди із гаслом «Будувати нову країну разом»…
– Так, і це гасло я обрав не випадково. Давайте казати відверто – країна переживає дуже складні часи: економіка в глибокій кризі, на сході тривають бойові дії. Зберегти країну можна лише в одному випадку – необхідно забути всі чвари, перепросити один одного, залишити амбіції, об’єднатися і, власне, разом будувати нову країну.
– А чи підтримуєте Ви ідею перевиборів до парламенту?
– Так, але після того, як на сході запанує мир, а його жителі зможуть взяти участь у голосуванні. Головне – зберегти країну в нинішніх кордонах.
Марія Міщенко
bord_2737

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

4 коментарі to “Депутат районної ради – проти народного депутата України”

 • Ігор Д. says:

  Депутат Марчук не змовчить. Принциповий.

 • Надія says:

  Требаж комусь правду казати.

 • Івченко says:

  А знаєте в чому біда? Ось так помалу, потихеньку нардеп порозвозить по селах подарунки. І там їх візьмуть щей подякують, бо бідні. Подякують і проголосують знов за нього. І він пройде у Верховну Раду, і знову голосувати буде за закони, які багатших роблять ще багатшими, а бідніших ще злиденнішими. Голосуватиме знову за якісь диктаорські закони, через які українці вбиватимуть українців. Замкнуте коло. І як бути далі?

 • Хома says:

  Розказувати треба своїм сусідам, друзям, кумам і родичам хто є хто. Щоб голосували за нормальних.

Залишити коментар

Gallery
16 27 122 img_1073
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930