![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
“Куди тече річка?”- так називається роман Уласа Самчука. “Куди тече цей штучний струмок?” – запитують черняхівці у селищного голови Івана Бабицького та керівника КП «Черняхів – добробут» Сергія Проценка. І звідки він витікає? Поламка водогону? Чи ще щось?
Третій тиждень тече цей струмок вулицею Леніна, з правого боку нового тротуару (на який витратили 90 тис.грн. з селищного бюджету). Тече у напрямку центру містечка. До відремонтованої селищної ради? Чи ще далі – до офісу КП «Черняхів – добробут», щоб (як Суецький канал з’єднує Середземне та Червоне моря) сполучити інтереси черняхівців з обов’язками комунальників?
Це нова гідротехнічна споруда!