Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Історія Черняхівщини Анатолій Мельниченко Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир Благодійність Василь Капустін Волейбол Волонтери Воїни світла Декомунізація День Незалежності України Дзюблик Земляки Конкретні справи Ксаверівка Мистецтво Наші земляки Некраші Новопіль Павло Дзюблик Партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Ремонт доріг Рій "Характерники" Сходи сіл Технічний ліцей Троковичі Україна - це МИ ФК "Технічний ліцей" ЧРГО "Україна - це МИ" Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівська гімназія Черняхівська селищна рада Черняхівська школа Черняхівський районний будинок культури Юрій Малашевич вибори відпочинок команда КОНКРЕТНИХ СПРАВ місцеве самоврядування новини пожежа поліція районна рада спорт футбол

Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

Доброта, щирість і патріотизм неодмінно переможуть!

 

Учора  в Черняхові просто неба співала народна артистка України Оксана Білозір. Районна влада не пустила її в районний будинок культури. Ну й не треба. Шанувальники таланту співачки однак туди не вмістилися б.
На майдані зібралися старі й малі. Підспівували й аплодували. Дарували квіти. Згадували молодість. Згадували власну українськість і переконувалися, що втрачено ще далеко не все.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

18 коментарів to “Доброта, щирість і патріотизм неодмінно переможуть!”

 • Олександра says:

  Оксано, спасибі Вам за Ваші пісні. Давно так не насолоджувалася справжнім мистецтвом.

 • Порядок! says:

  ..я теж чув,гарно))

 • Порядок! says:

  ..хорош и голова селищної ради)))

 • ПозаПолітики says:

  Тупий, дешевий піар який хавають люди. Це як 100 грн від Журавського. Люди на що ви ведетесь…

  • Черчель says:

   Будеш поза політикою – вона поставить тебе у цікаву сексуальну позу і вдує по повній. Так як робить це з українським народом, який не думає про політику, а думає про 50 гривень і про підвищення пенсій на 5 копійок.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Все так як я і передбачав, Оксана випередила Сергія в рейтинговому голосуванні, на черзі Віталій . Що бажалось би почути від пані Оксани це конкретний звіт за її нар депівську діяльність : кількість поданих та зареєстрованих законопроєктів ,голосування по резонансних законопроектах, робота у відповідній комісії, кількість законів ухвалених безпосередньо за її ініціативи та авторства ,кількість поданих депутатських запитів та звернень та практичні результати їх розгляду і застосування , особливо що стосуються боротьби з корупцією та порушенням 2 розділу Конституції України, благочинність , декларація про доходи , пояснення ракеровки з Оніщуком , взаємовідносини з екс-президентом Ющенком. Бо ж пісні це добре , їх і Черновецький якось там співав і Янукович “этих песен знаэт много”, але не співи виводять країни з кризи і здіснюють стратегічний прорив в усіх сферах реального сектору розвитку держави.

  • Маруся Чурай says:

   «Бо ж пісні це добре , їх і Черновецький якось там співав і Янукович “этих песен знаэт много”, але не співи виводять країни з кризи і здіснюють стратегічний прорив в усіх сферах реального сектору розвитку держави….»
   Шановний пане Бандерівцю, незважаючи на те, що Ви позиціонуєте себе як націоналіст (і це прекрасно), все ж у Вас чітко видно незнищенні залишки комуністичного виховання, якому нас усіх піддавали в юності: спочатку базис, а потім надбудова, спочатку дешева ковбаса, а потім мова.
   Проте не все так просто. Пам’ятаєте слова булгаківського професора Преображенського: “Розруха в першу чергу – у ваших головах, панове». Подумайте: нев’…бенні економічно-стратегічні тактики Азаров, Тігіпко і Клюєв цілком здатні вивести країну з кризи і здіснити стратегічний прорив в усіх сферах реального сектору розвитку держави, але чомусь виводять тільки гроші, награбовані у народу, – в офшори.
   Складова духовності найбільш затребувана в наші дні, особливо у еліти. То хіба ж справжня українська пісня не має до неї ніякого відношення?
   А щодо солоспівів Черновецького і Януховича, то я думаю, Ви б їх не слухали з такою насолодою, як пісні Оксани Білозір. Хіба що як циркові клоунські номери.

 • Іра says:

  Бендеру но кол і крисам скормить

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Я бачу , що ви прикриваэтесь творчістю співачки Білозір , але ні слова не можете сказати про діючого народного депутата Верховної ради України . По друге я вивчаю індивідуально критику політичної економії як основоположнї та першопочаткової форми сучасного ідеалістичного соціольно-філософського неомарксизму.Звичайно , що потрібно з повагою та шаною відноситись до співаків такого рівня і я незаперечую , її таланту та заслуг перед народом України .Та має бути ЗВІТ ЯК ДЕПУТАТА ПАРЛАМЕНТУ . Може хтось з сильної половиниі зачарвавсь її піснями , але на мене особисто такі чари подібно Юліним недіють. Отже 1.ЗВІТ
  2.ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ОКСАНИ БІЛОЗІР “СПІЛЬНА ПРАЦЯ! СИЛЬНА ГРОМАДА! УСПІШНА КРАЇНА ! Програма наскрізь заповнена абстрактними висловами скажімо 1 пункт : об*єднання фермерського та домашнього господорства не зрозуміла постановка взагалі , 5 пункт повага до кожного. До кожного це до кого до українця , чи жида, ляха і москаля ? Чи до олігарха, чи до пролетаря тощо .З вуст Оксани ні разу не прлунало наше популярне загалнонаціональне вітання “СЛАВА УКРАЇНІ” може забула , а може ще не вивчила.

  • Кума says:

   ….я вивчаю індивідуально критику політичної економії як основоположнї та першопочаткової форми сучасного ідеалістичного соціольно-філософського неомарксизму…

   Капєц! Прийшов на концерт а в голові якась неомарксизмівська каша Лєніна начитався. А пісень гарних не почув і жінки гарної не побачив. мабуть імпотент або дідуган старезний глухий.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Поперше неомарксизм це протележне ленінізму вчення провідна новітня теоритична соціально-філософсько думка центральним в якій є теорія Валлерстайна про спіьність боротьбу і протиріччя НАЦІЙ-КЛАСІВ , накшталт слов*янські нації мають бути рабами в вищіх Націй-КЛАСІВ (ЖИДО-АНГЛО-АМЕРИКАНЦІВ) . Росія на чолі з Путіним , та Китай під проводом КП КНР окремо одна від одної притім в перспективі на взаємознищенні намагаються бути третіми силами в цій боротьбі. А тепер по програмі Білозір : об*єднання присадибного та фермерського господарств дозволить вирощувати екологічно чисті продукти , а що поокремо дрібне та середнє сільгосп виробництво не дає можливості вирощувати чисту продукцію, це може тільки вплинути на структуру , об*єми та збут продукції попередньої якості і не більше цього .Навіть більше того великі агропідприємства з повним та закритим циклом виробництва в силу високого рівня інтенсифікації та високотехнологічного забеспечення мають більше можливостей виробляти чисту та якісну продукцію у великих об*ємах за нищими цінами ніж АРТІЛІ котрі пропонує Білозір. Тобто для цього необхідно проводити необхідні нукові розробки ,зміни в законодовстві та держ гарантії ,а сільгоспГІБРИДИ котрі пропонує Білозір будуть знищені монополіями агролатифундистів в результаті як чесної так і брудної конкуренції.Тобто програма Білозір це типічна популіська казко про те як співачка може змінити економіку.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  А повага до кожного – що пропонує Оксана ми вже чули від Кравчука , котрий зачарований своєю толерантністю набрався розуму заявити в 91 році при здобутті країною незалежності цитую ” В незалежній демократичній і правовій українській державі національні меншини будуть жити краще ніж на своїх історичних батьківщинах” кінець цитати .І маємо , що різна жидівня сьогодні панує та жирує в Україні , а ми українці мусимо жебракувати і помирати на заробітках притім в їх же країнах .

  • Арсен says:

   коли розпалюєш брудну національну ворожнечу, не прикривайся чистим іменем Степана Бандери. А ви, модератори, чому пропускаєте такі коменти?

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  … Так що Сєня модератори тебе посдухали , і не пропустили мою відповідь з посилом на думки Шевченка та оунівців щодо москальських, польськіх та жидівських експропріаторів , космополітів маргіналів та інше лайно , що лишень не на довго присутнє серед українців .

  • Андрій says:

   А пісня – це не пропаганда українського?! ПІсні Оксани Білозір вирізнялися особливою ліричністю і патріотизмом. А ще духовністю. Хто перший виніс на сцену колядки та опоетизовані молитви. Тим більше ця співачка ніколи не заспівала російською. В її піснях – душа всіх щирих українців. І дивно, що той, хто себе позиціонує з Бандерівцем, не відчуває цієї глибини. Чи може, культура не для всіх Бандерівців має значення. А якщо цікаво про її депутатську діяльність, то законотворча робота була спрямована на підтримку і захист наших заробітчан. Від жодного депутата я не чув, щоб він переймався цією темою. Але ж там мільйони наших співвітчизників. А пісня про Голодомор – це не поєднання творчості і законодавчої роботи. Бо пані Оксана не раз виступала і наголошувала, що визнання цього геноциду на державному рівні дуже важливе для України. Хочете детальніше – інтернет розповість. Я, звичайно, не міг бути на цій зустрічі, але, думаю, були й такі розмови або принаймні, й такі зустрічі ще будуть. До речі, якщо хоч раз ви бували на концерті Оксани Білозір, то не могли не зауважити, що між піснями вона наголошує на наших бідах, розповідає про зустрічі з цікавими людьми і закликає любити Україну.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  … Для неї юначе твій радісний сміх
  І мова твая до загину.
  НЕ МОЖЕШ ЛЮБИТИ НАРОДІВ ДРУГИХ,
  Як що ти не любиш Вкраїну
  В.Сосюра

 • Дмитро says:

  Сьогодні при зустрічі з виборцями одного із сіл Житомирської області між нами склався такий діалог:
  – До нас у село приїжджала Ірина Білик агітувати голосувати за неї.
  – Ірина Білик?! А в якій вона партії?
  – Незнаємо, вона нам ще співала “Зеленіє жито зелене…”
  – Так це була напевно Оксана Білозір, вона ж по вашому округу самовисуванець!!!
  – А… Може і Білозір. Яка різниця … ))))

Залишити коментар

Фізкультура і спорт – один із пріоритетних напрямків роботи народного депутата України Павла Дзюблика. Майданчик для пляжного волейболу на стадіоні «Колос», тренажерне обладнання для Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи вартістю 100 тисяч гривень, тренажери для Головиного, квадроцикли для Черняхівської станції юних техніків – ці проекти вже реалізовано. Настав час для встановлення на Черняхівщині сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри в баскетбол, волейбол, великий теніс. Де йому бути? Вирішувати вам.
Опитування

Оберіть місце встановлення голосуванням до 1 червня:

 • Черняхівський стадіон «Колос» (44%, 34 Голосів)
 • Масив«Хлібодар» (12%, 9 Голосів)
 • Стадіон за колишньою студентською їдальнею (9%, 7 Голосів)
 • Головине (5%, 4 Голосів)
 • Некраші (4%, 3 Голосів)
 • Високе (4%, 3 Голосів)
 • Вільськ (3%, 2 Голосів)
 • Масив «Меліоратор» (3%, 2 Голосів)
 • Андріївка (3%, 2 Голосів)
 • Забріддя (3%, 2 Голосів)
 • Новопіль (3%, 2 Голосів)
 • Селець (3%, 2 Голосів)
 • Селянщина (1%, 1 Голосів)
 • Крученець (1%, 1 Голосів)
 • Горбулів (1%, 1 Голосів)
 • Велика Горбаша (1%, 1 Голосів)
 • Троковичі (1%, 1 Голосів)
 • Бежів (0%, 0 Голосів)
 • Сліпчиці (0%, 0 Голосів)
 • Стирти (0%, 0 Голосів)
 • Федорівка (0%, 0 Голосів)
 • Новосілка (0%, 0 Голосів)
 • Пекарщина (0%, 0 Голосів)
 • Очеретянка (0%, 0 Голосів)
 • Нові Сали (0%, 0 Голосів)
 • Ксаверівка (0%, 0 Голосів)
 • Клітище (0%, 0 Голосів)
 • Іванків (0%, 0 Голосів)
 • Жадьки (0%, 0 Голосів)
 • Дівочки (0%, 0 Голосів)
 • Вишпіль (0%, 0 Голосів)
 • Видибор (0%, 0 Голосів)
 • Зороків (0%, 0 Голосів)

Всього голосів: 77

Loading ... Loading ...
До річниці відкриття черняхівського магазину «Твоя мобілка» стартували акції для покупців аж до новорічно-різдвяних свят. Розпродаж музичних колонок (ціна від 150 грн), іграшок «Антистрес». При покупці смартфона - стартовий пакет «Київстар» з інтернетом у подарунок. При купівлі товару на суму більше 500 грн - навушники в подарунок. І ще багато чого. Завітайте – не баріться.
Випадкове фото
20 dsc_0195 100_1508 dsc_0877
Архів новин
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Курс валют