![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Тяжко захворіла одна з кращих спортсменок Черняхівщини, улюблена вчителька багатьох поколінь школярів, талановитий тренер Неля Миколаївна Сус. Діагноз -множинна мієлома (рак кісткового мозку). Для лікування потрібні великі кошти.
Згуртуймося для спільної справи, адже на Нелю Миколаївну чекають учні й колеги, діти, внуки, рідні. Допоможімо одужати прекрасній людині, невтомній трудівниці, чудовому фахівцеві.
Кошти просимо перераховувати на картку доньки – Євгенії Миколаївни Сус у ПриватБанку: 5168 7572 4347 3610. Можна передавати гроші і колегам Нелі Миколаївни по Черняхівській гімназії.
Гуртуємося заради порятунку хорошої людини!
Неля Миколаївна – гордість черняхова. Давайте всі разом підтримаємо неї і зробимо все, що в наших силах, щоб допомогти.