![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
14 жовтня у залі засідань Черняхівської райдержадміністрації відбулася зустріч Малинської окружної виборчої комісії з головами, заступниками голів та секретарями дільничних виборчих комісій району.
Зустріч проходила у вигляді семінару-наради.
Під час семінару представники окружної комісії розповідали про уточнення списків виборців, матеріально – технічне забезпечення роботи дільниць, а також роздали нормативно-правові документи з проведення виборів головам дільничих виборчих комісій.
Начальник відділу ведення державного реєстру виборців Черняхівської райдержадміністрації Герасимчук Сергій Володимирович інформував присутніх про роботу ДВК із виборцями: вручення запрошень, включення у списки, внесення змін, тощо.
По закінченню семінару-наради керівники ДВК отримали від окружної комісії печатки, а у відділі ведення реєстру виборців їм було передано попередні списки виборців та іменні запрошення виборцям.