![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
За інформацією СЗГ УМВС України в Житомирській області, 13 жовтня 42-річний житель Черняхівського району звернувся до райвідділу міліції із заявою про те, що з подвір’я його домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено металеві вироби та велосипед. Сума завданого збитку становить 3,5 тисячі гривень.
Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали двох 43-річних місцевих жителів, у яких викрадене вилучено.