![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Цього тижня спливає 100 днів, як Житомирську кафедру УПЦ очолив єпископ Никодим.
У день Різдва Богородиці в ефірі каналу “Житомир” програма “Вірую”, яку гостинно прийняв в єпархіальному управлінні єпископ
Житомирський і Новоград-Волинський владика Никодим.
Про перші підсумки свого служіння на Житомирщині, про повернення Українській Православній Церкві приміщення Хресто-Воздвиженського храму (музей природи), про взаємини із світською владою та вітання зі святом дивіться сьогодні на каналі “Житомир” о 20.00, 23.30 та повтор у четвер о 10.55.