![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Громадські активісти з власної ініціативи та за свій кошт розфарбували міст у Вільську в кольори національної символіки. Почали цю гарну справу Тетяна та Марина Гончар, а також Ярина й Оксана Калабановські. При цьому фарбу купила Тетяна, взявши гроші з власної зарплатні. Першого дня вони пофарбували половину мосту. А на другий день до них приєдналися небайдужі чоловіки цього ж села: Юрій Огороднік, Руслан Свірчевський та Ельдар Карамурзаєв, який переселився з Криму і також підтримав патріотичну акцію. Вони теж купили фарбу й долучилися до роботи.
Активісти свої політичні вподобання не озвучили, віднісши їх до другорядного, а діяли об’єднано задля спільної мети – показати, що попри всі негаразди сьогодення Україна ЄДИНА.