![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У центрі Донецька відбувається мітинг проти узурпації влади «донецькими».
Біля пам’ятника Шевченку, неподалік від будівлі Донецької облдержадміністрації, зібралося понад 1500 чоловік. Акція почалася о 11.00 і триває досі.
Мітинг проходить з ініціативи громадських організацій «Спільна справа» і «Ніхто, крім нас». Також тут представлені ВО «Свобода», козацькі організації і навіть Компартія України.
Учасники акції – члени профспілкових об’єднань, громадських та церковних організацій, представники Комітету опору диктатурі в Донецькій області.
«Всі вони підтримують ініціативу про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України у разі невиконання вимог народу, спрямованих на негайне прийняття невідкладних рішучих дій проти узурпації влади, безпрецедентного розкрадання країни і безконтрольного розпродажу національних багатств олігархічними кланами, які існують сьогодні. Учасники акції виступають проти геноциду українського народу, ущемлення прав і свобод українських громадян з боку чинної влади », – сказано в прес-релізі організаторів акції.
Острів