Жителі Черняхівщини вступають до Всеукраїнського об’єднання «Майдан»

Формування місцевих осередків Всеукраїнської організації «Майдан» уже розпочалося по всій Україні. Тим часом вступити до неї можна і на Майдані Незалежності, що й роблять нині наші земляки. Серед них – лідер «Свободи» в Черняхівському районі Юрій Малашевич, який став першим з-поміж земляків, які долучилися до цієї патріотичної організації. Він щойно повернувся з Майдану і поділився із нашим сайтом власними світлинами.
До ВГО «Майдан» вступають люди, які підтримують висловлену недовіру уряду, дають негативну оцінку винуватцям у побитті людей. Це сигнал для влади та міжнародної спільноти про те, що значна частина України виступає проти влади. Це не політизовна сила, а така, яка може об’єднати людей, що сповідують національні, євроінтеграційні ідеї, людей, які підтримують справедливість та виступають проти корупції.

Одним із символів Майдану сьогодні є стіна з дерев’яними цеглинками з назвами міст і сіл. Хто звідки приїздить – пише свій населений пункт і ставить цеглинку. Ця стіна, яка з кожним днем стає все потужнішою, – символ того, що повсталий революційний Майдан – це не тільки Майдан Незалежності у столиці. Це – уся Україна.

 

IMG_0029

Стіна з дерев’яними цеглинками з назвами міст і сіл. Хто звідки приїздить – пише свій населений пункт і ставить цеглинку.

IMG_0033IMG_0045IMG_0049ac01ea5-com-batkivshchyna.-foto-twitter.evromajadan-svjatkue-novij-rikSDC13996SDC13998

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 4,20 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Жителі Черняхівщини вступають до Всеукраїнського об’єднання «Майдан»”

 • Іван Іванович says:

  “Завдання цього руху я бачу не лише у зміщенні Януковича, але й виявленні нових лідерів. Він мав би стати щось на зразок ракетоносія, який виводить супутник на орбіту – а потім відпадає за непотрібністю” – так пише відомий історик Ярослав Грицак про ВО “Майдан”. І я погоджуюся з ним. І нових лідерів треба. І на місцях теж. І Юрій Малашевич,думаю, може ним стати.

 • Кирило says:

  І крім Юрія є багато хороших людей у Черняхові.І їм буде що робити в майбутньому.

 • Русский says:

  Доброго времени суток уважаемые земляки. Юрий, как говорится попал в правильное время в правильное место, на сегодняшнем этапе медлено но уверено ростраивает фашистскую ячейку вербуя молодых перспективных специалистов, постепенно розширяя тайную сеть бандеровской организации повсех структурах, сферах и активах района как по вертикали так и по горизонту, при этом членов районной Свободы наверняка точно никто не знает, только догадки и версии. Доказательством тому служат серйозная обеспокоеность одного из руководителей ТМО в Черняховском районе, который уже на собраниях мед колектива официально и открыто заявляет что Свобода оказывает сильное влияние на работников системы здравохранения нашего региона, имея среди врачей много членов этой партии. Исходя из соображений этики и коректности фамилию этого человека не розглашаю. Очень жаль что власть выводит Тягнибока технарём во вторй тур, что очевидно – постадают ведь, за что борятся на то напорятся. Спасибо за внимание!

 • степан says:

  Сами майданути. И уже всех задолбали своим майдауном

 • стефана says:

  а чого не був ранише на майдани пан юра

Залишити коментар

Gallery
13 18 122 img_6080
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930